W I T A M Y - W - S K L E P I E - I N T E R N E T O W Y M
Wybierz kategorię
Producent
Subskrypcja
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?
Wpisz swój adres e-mail!Język
PolskiEnglish
Informacje o produkcie
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Wkładka Prosystem Klasy C 40/40 mosiądz
Producent: GERDA Sp. z o.o.

Mechanizm bębenkowych wkładek profilowych Gerda Prosystem posiada wiele konstrukcyjnych zabezpieczeń wzmacniających, które pozwalają stosować je do drzwi, w celu poprawy ich parametrów antywłamaniowych. Wkładki Prosystem oferowane są w szerokiej gamie wymiarów, co pozwala na dobranie odpowiedniej wkładki do niemal każdego rodzaju drzwi. Znormalizowane wymiary zapewniają ich prawidłową współpracę z każdym rodzajem zamków wpuszczanych. Do współpracy z zamkami nawierzchniowymi przeznaczone są wersje cylindryczne wkładki oznaczone symbolem Gerda RIM WK M4M.
Wkładki bębenkowe profilowe Prosystem i cylindryczne RIM WK M4M są atestowane w klasie C, najwyższej klasie odporności na włamanie.

Dzięki zastosowaniu w konstrukcji wkładek profilowych Gerda Prosystem i cylindrycznych Gerda RIM WK M4M wielu zabezpieczeń antywłamaniowych (kulki łożyskowe, igły przeciwwywierceniowe, zastawki specjalne) są odporne na próby otwarcia wytrychem oraz na przewiercenie, nawet utwardzanym wiertłem. Ilość kombinacji wzoru klucza (znacznie wyższa niż wymagania normy w klasie C) gwarantuje najwyższe bezpieczeństwo i niepowtarzalność każdej wkładki. Wkładki WK M4M posiadają standardowo 5 kluczy w komplecie. Oferowane są jako symetryczne i asymetryczne w wielu wymiarach. Wykończenie powierzchni: mosiądz, nikiel.
Podstawą dorobienia klucza do wkładki Prosystem w Autoryzowanym Punkcie GERDA jest okazanie dołączonej do wkładki karty kodowej oraz jednego klucza z numerem kodowym identycznym jak na karcie.


Atesty i certyfikaty:

  • Instytut Mechaniki Precyzyjnej (IMP)
  • Centralne Laboratorium Kryminalistyczne KG Policji

Gwarancja na produkt wynosi: 12 miesiące.

Cena
Ilość
116,20 zł z VAT
94,47 zł netto
Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Sklep Internetowy SALON - GERDA
Drzwi, zamki, klamki, kłódki, zabezpieczenia
Aktualna Data: 2018-12-16 23:00
Data Ostatniej Aktualizacji: 2016-10-14